AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Panda Internet Security 2010 v18.00.00

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mcsamet
Moderatör
Moderatör
mcsamet

Hangi Takımı Tutuyorsunuz? Galatasaraylı
Ruh Hali Ruh Hali : Agresif
Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 60
Konu Sayısı Konu Sayısı : 42
Rep Puanı Rep Puanı : 21
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/08/09
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Bursa

MesajKonu: Panda Internet Security 2010 v18.00.00   Çarş. Ağus. 19, 2009 9:26 pm

Download: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Panda Internet Security 2010 v18.00.00 | 83.2 Mb

PandaInternet Security, internet aktivitelerinizi güven içerisinde yapmanızaolanak tanıyan gelişmiş bir güvenlik yazılımıdır. Bilgisayarınızı vekişisel bilgilerinizi virüslere, casus yazılımlara, rootkitlere,hackerlara, kimlik hırsızlarına ve tüm diğer internet tehlikelerinekarşı korur. Sahip olduğu ebeveyn kontrol yazılımı sayesindeçocuklarınızın ve ailenizin internette güven içerisinde dolaşmasınısağlar. Önceki versiyondan çok daha hızlı çalışan Panda InternetSecurity ile tüm internet aktivitelerinizi güvenli bir şekildegerçekleştirebilirsiniz.

Yanlışlıkla veya hasar ile gelen veri kaybını engelleyin
Önemli dökümanlarınızı kaybetmenizin geri dönüşü yoktur. Bu bilgileriPc'nizde saklarsınız. Ancak Pc'nize bir saldırı olduğu zaman bubilgiler silinebilir veya elinizden alınabilir. Bu sebeple verilerinizidosyalarınızı önemli kişisel bilgilerinizi korumak için yedeklemenizgerekmektedir. Profesyonel bilgisayar kullanıcıları bilgisayar veinternetin her zaman için sınırlarını zorladıkları için elde ettiklerieski verileri en rahat yedekleme yolu ile korumaktadırlar. Yedeklemeolmadan bir bilgisayar kullanıcı Pc'nin çökmesi ile birlikte oldukçaönemli bir kayba uğrar. Ancak verilerinizi bilgilerinizi dosyalarınızıPanda Internet Security ile yedeklediğiniz zaman bu kaybınızı en azhasar ile atlatmış olursunuz. Kolayca ve rahatlıkla dosyalarınızıyedekleyin!

Maximum protection against all kinds of Internet threats.

With the improved Collective Intelligence technology, Panda’s 2010products offer maximum detection with minimum impact on your PC. PandaAntivirus features a new UltraFast scan engine, 30% faster than itspredecessors, Panda's exclusive SmartClean technology, which not onlydisinfects viruses but also restores system settings damaged by thelatest trojan horse technologies, and its low use of system resources.

Panda Internet Security 2010 is a security suite that lets you use the Internetwith complete peace of mind. It protects you from viruses, spyware,rootkits, hackers, online fraud, identity theft and all other Internetthreats. The anti-spam engine will keep your inbox free from junk mailwhile the Parental Control feature ensures your children can use theWeb safely. And thanks to the new Collective Intelligence technology,the solution is now much faster than previous versions.

With the new Collective Intelligence technology, Panda’s 2009 products offer maximum detection with minimum impact on your PC.

MAIN BENEFITS:
Anti-Malware Protection
Anti-Malware Engine
Automatically detects and eliminates viruses, spyware, Trojans,rootkits, bots and other malware before they infect your computer.

Scans files in real-time and on-demand.
Scans emails before they reach your inbox, regardless of your email program.
Scans Internet traffic regardless of your browser type.
Scans Instant Messaging traffic in MSN Messenger, Windows Live Messenger, Yahoo Messenger and AOL.
Removes all traces of clutter left by spyware on your PC.
Advanced Proactive Protection
Technologies from Panda Security are widely recognized as the most effective against new and unknown malware.

Genetic Heuristic Engine combines advanced algorithms to detect new variants of the most dangerous malware families.
TruPrevent Technologies 2.0 silently analyze the behavior of programs,blocking those that try to damage your PC. This last line of defenceblocks zero-day targeted attacks and terminates any malicious activitythat has evaded traditional protection systems.
Personal Firewall
Protects you against Internet-borne worms and hacker attacks.

Smart auto-configuration allows good programs to run while blocking malicious ones.
Shields your PC from hackers on the Web.
Wireless Monitor protects your wireless network from intruders.
Intrusion prevention blocks known and unknown hacker attacks and vulnerability exploits.

Identity Theft Protection

Anti-Phishing Filter
Recognizes fraudulent email and protects you from scams while you shop, bank or pay bills online.

Anti-Banking Trojan Engine
Detects the most dangerous identity theft malware used bycyber-criminals to steal banking credentials. Specialized heuristicsand generic detection techniques ensure maximum protection for onlinetransactions. NEW!

Anti-Rootkit Technology
Detects and removes silently-installed rootkits used by malware orhackers to evade traditional antivirus products. The free PandaAnti-Rootkit, used by millions of people around the world, recently wonthe Editor’s Choice award from PC Magazine. NEW!

Safe Internet Browsing

Anti-Spam Filter
Keeps your inbox free from junk mail. With the new spam enginedetection rates are now over 97%, ensuring uninterrupted service anddelivering the emails you really need. NEW!

Parental Control
Lets your children browse the Internet safely by blocking access toviolent, adult, or racist content, as well as other inappropriatewebsites. From the solution’s control panel –and regardless of thebrowser type- you can assign predefined filters (child, adolescent,employee…) to users or customize filter rules according to yourspecific needs

Web Filter
Lets you use the Internet safely without the risk of infections,vulnerability exploits, browser hijacking or phishing websites.Byanalyzing website content, links and Web reputation scores, PandaSecurity provides protection against all types of Web-based malware andscams. NEW!

Personal Information Filter
Prevents theft from your PC of credit card numbers, social security numbers and any other personal information you define. NEW!

Backup & Restore

Backup & Restore
Safeguards your most important files against accidental loss or damage.It prevents loss of important documents either unintentionally, orthrough hard disk problems or other accidents. Backup and restorationfrom hard drive, CD, DVD, other external media or online are bothextremely simple and easy.


Kişisel bilgilerinizi koruyun
Ne zaman online olarak bir banka işlemi yada bir alışveriş işlemiyaparsanız o zaman kişisel bilgilerinizi teyit etmeniz gerekmektedir.Bunun için kredi kartı numaralanızı hesap numaralarınızı internetortamında girmeniz gerekmektedir. Dolayısı ile oldukça yüksek seviyedekorumaya ihtiyacınız vardır. Panda Internet Security, size bu kimlikkorumasını sunar. Ne zaman bilgilerinizin bilgisayar dışınaçıkarıldığını algılar ve sizi bu konuda uyarır. Kimsenin kişisel bilgive hesaplarınıza erişmesine izin vermeyin!

Onaylanmayan web sitelerine girişleri engelleyin
Çocuklarınızın izin vermediğiniz zararlı içeriğe sahip siteleregirmeleri konusunda endişeleriniz bulunuyorsa bu endişelerinizi PandaInternet Security ile giderebilirsiniz. Ebeveyn Kontrolü uygulamasısayesinde çocuklarınızın hangi sitelere girip giremeyeceğini sizbelirleyebilirsiniz. Böylece internetin zararlı yönlerinden ailenizikorumuş olursunuz. Çalışanlarınız için de istemediğiniz siteleriengelleme yoluna gidebilirsiniz. İnternetin nasıl kullanılacağını sizbelirleyin!

TotalScan Pro ile PC'niz için daha derin taramalar
Yeni Panda TotalScan Pro ile periyodik olarak sistem taraması yapabilmeolanağına sahip olma imkanı bulunuyor. Geçmişteki zararlı girişlerikayıt edip bunları yeniden girmeye çalıştıkları anda da etkisiz halegetirerek arama sürelerini kısaltmayı da başarıyor. Her zaman için entehlikeli girişler için tetikte!

Otomatik olarak tüm virüs tiplerini belirler ve etkisiz hale getirir
Eğer bir harddiskiniz kaybolduysa, eğer bilgisayarınız başlatılırkenbir hata çıkıyorsa, veya bir dosyanız kullanılamaz bir durumda ise,veya bu gibi durumlara benzer durumlar ile karşılaşılıyorsa sisteme birvirüs bulaşmış olabilir. Bu durum internette sörf yaparken, bir dosyaindirmişken, bir mail eklenti dosyası açarken oluşmuş olabilir. Truvaatları veya solucanlar için de aynı durum geçerlidir tabiki.
Panda Internet Security ile interneti rahatça kullanabilir, downloadyapabilir veya dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Veüstelik virüs, solucan veya truva atları için hiç bir endişeyekapılmanıza gerek yok. Sisteminizin hastalık kapmasını unutun!

Bilgisayarınızı Spyware'lerden koruyun
Bilgisayarınızın yavaşlaması, istenmeyen ve her an her yerden karşınızaçıkan açılır pop-up pencereleri, bir anda değişen sistem özellikleri...Bunlar bir spyware'in sisteme giriş yaptığının işaretleri olabilir.Gerçek tehlike ise bu casusların sizin gizli ve önemli dosyalarınızaerişmesi ve bunları çalması olacaktır. Üstelik sizin bu durumdanhaberiniz bile olmayacaktır.
Panda Internet Security spyware'leri belirler ve tamamı ile sistemdensiler. Ve güvenliği belirsiz olan programları da otomatik olarak veyaisteğe bağlı olarak siler. detects and completely removes spyware andother annoying programs automatically. Özel dosyalarınızı güvencealtına alın!

Online dolandırıcılara karşı kendinizi savunun
Bir çok email sizin online banka hesapları bilgilerinizi ele geçirmekiçin düzmece olarak hazırlanmıştır. Sizin bankanız tarafındangönderilmiş bir email olarak gözükecek şekilde düzenlenen bu tarzemaillar sizin banka hesaplarınıza ulaşmak için düzenlenmiştir. Bu türtuzaklara düşmenin maliyeti oldukça pahalı şekilde sonuçlanabilir.Banka hesaplarınız elinizden gidebilir. Hesaplarınızdaki paralar biranda çekilebilir. Panda Internet Security bu tür emailleri belirleyereksizi uyarır.
Panda Internet Security sizi bu tür tehlikelere karşı korur. Banka ve alışverişlerinizi güven içinde yapın!

İzinsiz web sitelerine karşı kendinizi koruyun
Bir çok zararlı yazılım sertifikasız bir internet sitesine girdiğinizzaman sisteminize sızar. Panda Internet Security tehlikeli websitelerine karşı ve buralardan gelebilecek tehlikelere karşı her zamantetikte. İnternette güvenle sörf yapın!

Gizli şekilde Pc'nize sızmaya çalışanları belirler
Rootkit'ler gizli girişlerdir ve özellikle güvenlik duvarlarınafarkettirmeden sisteme sızmaları ile ünlüdür. Bu girişler sistem işlemiolarak gözükürler bu sebeple belirlenmeleri oldukça zordur. PandaInternet Security ile bu sorunları dert etmenize gerek kalmaz. Yardımcıkoruma sistemleri sisteminize sızmaya çalışan tüm girişleri engeller.Gizli, görünmez girişlere karşı Pc'nizi koruyun!

Çifte koruma
Bazı girişler bir kaç saat içerisinde oluşur ve yayılır. Bu sıradaPc'niz bu girişlere karşı kendisini koruyabilecek güncellemeleriyapamamış olabilir. Ve böylece saldırıya açık hale gelmiş olursunuz.İşte burada devreye Panda Internet Security'in sahip olduğu TruPreventteknolojisi devreye giriyor. Bu gelişmiş teknoloji zekice bir şekildesisteminize girmeye çalışan yazılımı tarıyor ve anında zararlı biryazılım olduğunu anlayıp sisteme girişini tamamen engelliyor. Yani dahasize ulaşmadan virüs ortadan yok oluyor. Bunun anlamı ihtiyacınızolduğu anlarda size destek kuvvet veren bir teknolojinin her daimyanınızda olması demektir. Kimliği belirsiz girişlerden bir adım öndeolun!

Hacker ve davetsiz misafirleri engelleyin
İnternete bağlandığınızda bir çok program Pc'nize sızmaya çalışır.Bazıları çok tehlikeli değildir ve bunları bir kaç güncelleme ilegeçiştirebilirsiniz. Ancak diğerleri sizin bağlantınızı veya bilgisayarkontrolünüzü ele geçirmeye yöneliktir.
Panda Internet Security düzenlenebilen kişisel güvenlik duvarısayesinde davetsiz misafirleri ve hackerları engeller. Bilgisayarınızıkaleye dönüştürün!

Günlük olarak yapılan güncellemeleri ile her daim tam güvenlik sunar!

Sistem Gereksinimleri:

*
İşlemci: Pentium 300 MHz veya daha hızlı
*
RAM: TruPrevent'siz 128 MB, TruPrevent ile 512 MB (1 GB önerilir).
*
Sabit Disk: 275 MB boş sabit disk alanı
*
İşletim Sistemi: Windows XP 32 ve 64-bit, Windows Vista 32 ve 64-bit .
*
MS Internet Explorer 6.0.
*
CD-ROM drive.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://paylasimvakti.bplaced.net
LeaDeR
Admin
Admin
LeaDeR

Hangi Takımı Tutuyorsunuz? Fenerbahçeli
Ruh Hali Ruh Hali : Yürekli
Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 105
Konu Sayısı Konu Sayısı : 57
Rep Puanı Rep Puanı : 9
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/08/09
Yaş Yaş : 22
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Panda Internet Security 2010 v18.00.00   Çarş. Ağus. 19, 2009 9:27 pm

yaf bir kerede kötü paylaşımda bulun Very Happy Eline Sağlık Konuyu sabitliyorum


[center]Üyeye Bela Gelmez Admin Kızmadıkça , Admin kızmaz üye Azmadıkça

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://paylasimvakti.all-up.com
chatzone
Moderatör
Moderatör
chatzone

Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Konu Sayısı Konu Sayısı : 0
Rep Puanı Rep Puanı : 2
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/08/09
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : KestelTeam

MesajKonu: Geri: Panda Internet Security 2010 v18.00.00   Perş. Ağus. 20, 2009 11:13 am

Guzel Paylaısm Cok Isıme Yaradı Samet Tebrikler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
mcsamet
Moderatör
Moderatör
mcsamet

Hangi Takımı Tutuyorsunuz? Galatasaraylı
Ruh Hali Ruh Hali : Agresif
Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 60
Konu Sayısı Konu Sayısı : 42
Rep Puanı Rep Puanı : 21
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/08/09
Yaş Yaş : 27
Nerden Nerden : Bursa

MesajKonu: Geri: Panda Internet Security 2010 v18.00.00   Perş. Ağus. 20, 2009 11:15 am

saol kazım ne demek benden sana rap kardesım
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://paylasimvakti.bplaced.net
LeaDeR
Admin
Admin
LeaDeR

Hangi Takımı Tutuyorsunuz? Fenerbahçeli
Ruh Hali Ruh Hali : Yürekli
Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 105
Konu Sayısı Konu Sayısı : 57
Rep Puanı Rep Puanı : 9
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/08/09
Yaş Yaş : 22
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Panda Internet Security 2010 v18.00.00   Perş. Ağus. 20, 2009 12:12 pm

hade bende ıkınıze rep caktım Very Happy


[center]Üyeye Bela Gelmez Admin Kızmadıkça , Admin kızmaz üye Azmadıkça

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][/center]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://paylasimvakti.all-up.com
 
Panda Internet Security 2010 v18.00.00
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE Smackdown vs. Raw 2010 - PS2
» Bakım Duyurusu: 3 Temmuz 2010
» Forumun internet adresi değişti..tekrar düzeltemiyorum
» Forumun Internet Adresini Değiştir ''ForumAdresi.Yetkinforum.com''
» Ağınızdaki Bilgisayarların Ekranlarını Gör ve Kontrol Et (Cafeler İçin Birebir)

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Paylaşım Vakti-Forum :: Genel Paylaşım :: Programlar-
Buraya geçin: