Paylaşım Vakti-Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2)

3 posters
YazarMesaj
mcsamet
Moderatör
Moderatör
mcsamet

Hangi Takımı Tutuyorsunuz? Galatasaraylı
Ruh Hali Ruh Hali : Agresif
Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 60
Konu Sayısı Konu Sayısı : 42
Rep Puanı Rep Puanı : 21
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/08/09
Yaş Yaş : 33
Nerden Nerden : Bursa

Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2) Empty
MesajKonu: Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2)   Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2) Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 10:41 am

Resmi sitesi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Üyelik: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Download: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyunda zıplama, yüzme gibi birçok oyunda olmayan ancak çok aranan özellikler bulunmakta.

Skıller için özel kağıtlara ihtiyacığınız var. Bu kağıt karakterinize göre ( Attacker, deffender vb.) ayrılıyor. Belli bir lvl e kadar bunları satıcıdan alabiliyorsunuz ancak ilerledikçe ordakiler size yetmiyecektir ki işte bundan sonra kendiniz çıkartmak zorundasınız yada pazarda diğer oyuncuların sattığı skıll kağıtlarını almalısınız...

Oyunda parayı dert etmeyin. Çok kolay para toplarsınız. Spens, ruby gibi birçok upgrade taşını 250K ile 3M arası satabilirsiniz ki tane hesabı düşünün. Bahsettiğim taşlar oyuna başladığınızda bolca çıkıcaktır.

Bunların dışında lvl 10 olduğunuzda karşınıza bir pencere gelecektir. Ben savaşcı dışındakileri bilmiyorum açıkcası ama savaşcı olduysanız karşınıza '' Attacker '' ve '' Deffender '' seçenekleri gelicektir. Ben deffender olmanızı öneririm.

Oyunu K.O, SRO, WoW vb. oyunlar gibi sanmayın. Mantık benzer olabilir ama sakın ha bu oyunda ihtişamlı bi görünüm beklemeyin. Hep bakmak istediğiniz karizma bi karakteriniz olucakta sanmayın. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyundaki skıll efekleri sizi bitiricek. Ne demek istediğimiz zamanla görüceksiniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu arada son olarak eklemekte fayda var. Başladığınızda kalenin içinde kafasına göre gezinen bir yaratık görürseniz dokunmayın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdilik bunlar dışında extra bi bilgi verme gereği duymadım. Nedeni hem uzun zamandır oynamadım sizlere yanlış bir bilgi vermek istemiyorum hemde forumda oyunu oynıyan pek yok şimdilik bu nedenle bu bilgiler yeterli kanımca[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Oyunu ben bundan 1 yıl önce falan oynuyordum, sonra girmedim arkadaşlar bu nedenle şuanki yenilikler hakkında pek bilgim yok açıkcası ancak oyunu yeniden indiriyorum. İndirdirdikten sonra bi inceleme yapıcam ne değişiklikler var, neler gelmiş yeni gibi... Bunun dışında eski bilgilerimide pekiştiricem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

http://paylasimvakti.bplaced.net
LeaDeR
Admin
Admin
LeaDeR

Hangi Takımı Tutuyorsunuz? Fenerbahçeli
Ruh Hali Ruh Hali : Yürekli
Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 105
Konu Sayısı Konu Sayısı : 57
Rep Puanı Rep Puanı : 9
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/08/09
Yaş Yaş : 28
Nerden Nerden : İstanbul

MesajKonu: Geri: Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2)   Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2) Icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 3:15 pm

Eline Sağlık Kardeş Süpersin Smile
https://paylasimvakti.all-up.com
sefaa9506
Yeni Üye
Yeni Üye
sefaa9506

Hangi Takımı Tutuyorsunuz? Galatasaraylı
Ruh Hali Ruh Hali : Sinirli
Cinsiyet Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Konu Sayısı Konu Sayısı : 0
Rep Puanı Rep Puanı : 0
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/11/10
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : ankara

MesajKonu: Geri: Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2)   Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2) Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 9:18 pm

bu senin dediğin oyun paralı çok para lazım bu oyuna çok zor bu oyun ben 3 sene oynadım.Şuanda RYL2 Nightmare oynuyom -ThoruN- shadow ofc. benim gelin oyuna yardımcı oluyum oyun birincisiyim.bu dediğin oyun bi işe yaramaz söyleyim.

Risk Your Life 2 Hakkında Herşey... (RYL2)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sims 2 Hakkında Bilinmeyenler